Тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x: Вогняна оптика для майстрів стрільби

Тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x - це потужний інструмент, який відкриває нові можливості для стрільби в умовах обмеженої видимості. Він поєднує в собі передові технології теплового зображення з високоякісною оптикою, щоб забезпечити найкращі результати в будь-яких умовах освітлення.

Принцип роботи тепловізійного приціла ATN

Принцип роботи тепловізійного приціла ATN полягає у використанні теплового випромінювання об'єктів, щоб створити зображення на екрані прицілу. Основна ідея полягає в тому, що всі об'єкти, навіть при кімнатній температурі, випромінюють тепло у вигляді інфрачервоного випромінювання. Тепловізор виявляє це випромінювання і перетворює його на зображення, яке може бути відображене на екрані прицілу.

Процес роботи тепловізійного приціла atn може бути розбитий на кілька етапів:

 1. Збирання теплового випромінювання: об'єкти випромінюють тепло у вигляді інфрачервоного випромінювання. Оптична система приціла збирає це випромінювання з об'єктів у полі зору.

 2. Перетворення на сигнал: зібране теплове випромінювання перетворюється на електричний сигнал за допомогою спеціального детектора, зазвичай на основі матеріалів зі складною структурою, які здатні виявляти інфрачервоне випромінювання.

 3. Підсилення сигналу: отриманий електричний сигнал підсилюється для поліпшення якості зображення та забезпечення достатньої чутливості для роботи при різних умовах освітлення.

 4. Формування зображення: після підсилення сигналу він обробляється і відображається на екрані прицілу у вигляді зображення. Процес цифрової обробки може включати фільтрацію шуму, корекцію кольору та інші обробки для поліпшення зображення.

Таким чином, тепловізійний приціл ATN використовує технологію виявлення теплового випромінювання для створення зображення об'єктів навколо користувача, що дозволяє виявляти цілі у темряві або в умовах обмеженої видимості.

Основні технічні характеристики тепловізійного приціла ATN MARS 4 640 4-40x

 • Тип матриці: 640x480 пікселів
 • Збільшення: 4-40x
 • Діаметр об'єктива: 50 мм
 • Діапазон виявлення: до 2000 м
 • Тип батареї: Li-Ion
 • Операційний час від одного заряду: до 16 годин

Хто обирає тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x

Тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x вибирають військові, мисливці, спортсмени та всі, хто цінує високу якість зображення, надійність та продуктивність. Він стає незамінним помічником в будь-якому відкритому полі, де необхідна точна стрільба на великі відстані.

Переваги тепловізійного приціла ATN MARS 4 640 4-40x

 • Висока роздільна здатність матриці
 • Широкий діапазон збільшення
 • Вбудований ранжирник та артилерійський комп'ютер
 • Довгий час роботи від одного заряду
 • Надійна конструкція, стійка до вологи та пилу

Сфери застосування тепловізійного приціла ATN MARS 4 640 4-40x

Тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x здатний впевнено функціонувати в різних ситуаціях та відкриває безліч можливостей в різних сферах діяльності. Ось деякі з найпоширеніших сфер його застосування:

 1. Військове використання: тепловізійні приціли знаходять широке застосування військовому відомстві. Вони дозволяють виявляти цілі навіть у найтемніший час або в умовах поганої видимості, забезпечуючи військовим точне виявлення та відстеження потенційних загроз.

 2. Мисливство: тепловізійні приціли стають незамінним помічником для мисливців, дозволяючи їм виявляти дичину навіть у нічний час. Це дозволяє збільшити успішність полювання та підвищити безпеку мисливців.

 3. Безпека та пошук і рятування: тепловізійні приціли використовуються для пошуку людей у різних ситуаціях, таких як потерпілі від біди, загублені або викрадені особи. Вони дозволяють швидко локалізувати і допомагати в рятувальних операціях.

 4. Охорона та правоохоронні органи: великі можливості тепловізійних прицілів дають правоохоронцям засіб для ефективного контролю та виявлення порушників у різних умовах, включаючи нічний час і погану видимість.

 5. Спостереження за дикою природою: тепловізійні приціли дозволяють вченим і дослідникам вивчати нічну активність тварин та їхню поведінку у дикій природі, не завдаючи стресу тваринам.

 6. Спортивний стрільбище та полігони: у спортивній стрільбі тепловізійні приціли можуть бути використані для підвищення точності стрільби та надання переваги у змаганнях.

Таким чином, тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x є потужним інструментом з широким спектром застосування в різних галузях, від військових операцій до мисливства та пошуку і рятування.

Купити тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x в магазині УкрОптика

Замовляйте тепловізійний приціл ATN MARS 4 640 4-40x в інтернет-магазині УкрОптика за доступною ціною. Ми пропонуємо широкий вибір товарів і оперативну доставку по всій Україні.

Читайте також