Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Третяк звернувся до «Укренерго» та СБУ через ситуацію зі світлом і теплом у Рівному

У Рівному почастішали скарги від містян щодо ситуації з елктропостачанням та опаленням.

Міський голова Олександр Третяк зазначає, що кожного дня до нього надходять десятки звернень щодо недотримання графіків планових відключень та відсутності тепла в оселях. У зв'язку з цим він звернувся до відповідних органів щодо урегулювання ситуації.

На сторінці міського голови опублікували звернення з цього приводу:

"Щодо ситуації з електроенергією в Рівному та в мікрорайоні «Північний» зокрема.

Дотримання справедливості при постачанні електроенергії споживачам, а також заживлення об’єктів критичної інфраструктури цілодобово перебуває в зоні уваги міської влади, разом з тим необхідність неухильного забезпечення базових потреб населення повинно контролюватися на найвищому державному рівні. 

Саме тому:

  • звернувся до керівництва НЕК Укренерго, СБУ в Рівненській області, по здійсненню позапланових перевірок на об’єктах енергетики щодо справедливого розподілу електроенергії між споживачами Рівного та заживлення об’єктів критичної інфраструктури.  
  • вимагаю від Рівнеобленерго та Рівнетеплоенерго - негайно синхронізувати схему відключення електроенергії в будинках з тепловими пунктами та котельнями і не порушувати нормативів відключення.
  • вимагаю належної комунікації операторів розподілу електроенергії зі споживачами, зокрема донести  інформацію про відключення, їх обсяги та актуальність складених графіків".

Читати також