Три жіночих знаки зодіаку, які створені для шлюбу

Дізнайтеся, які жінки стають найкращими дружинами.

Рак

Якщо вам вдалося домогтися уваги від жінки, народженої під знаком Раку, то її любов буде абсолютною, а сама вона буде готова піти за вами хоч на край світу.

Почуття такої жінки завжди дуже сильні. Часом це призводить до надмірного драматизму. Але це - невелика ціна за те, щоб жити в раю.

Із нею ви будете відчувати себе королем, оточеним затишком дбайливо доглянутого будинку. Кожному чоловікові хотілося б після важкого робочого дня обійняти саме таку жінку. Діти для неї - найголовніше, а тому вона часто ставить їхні потреби вище за власні. Від свого чоловіка така жінка чекає ласки, турботи й чесності.

Лев

Жінка-Лев – сильна й сувора. Це справжній воїн, який володіє неймовірною силою та здібностями. Але їй все одно поруч потрібен той, хто допоможе відкрити кришку консервної банки або підточити ножі.

Ви будете захоплюватися нею. А вона буде вкладати в те, що робить для вас, усю себе. Із нею ви нарешті дізнаєтеся, що таке справжня любов. Навіть коли жінка-Лев злиться, то робить це по-своєму чарівно.

За своїх дітей вона готова боротися з люттю левиці. Представниця цього знака зодіаку постійно перебуває поруч із дітьми, і якщо хтось спробує нашкодити їм, то йому не поздоровиться. Від свого чоловіка вона чекає обожнювання.

Козеріг

Жінка-Козеріг докладає неймовірних зусиль для досягнення своїх цілей, але ви ніколи не побачите на її чолі жодної краплі поту. Ця жінка може впоратися з речами, які зламали б будь-якого чоловіка. І робить вона це настільки обережно й із такою гідністю, що ви мимоволі засумніваєтеся, чи гідні її взагалі.

Якщо думаєте, що заслуговуєте бути з нею, спочатку переконайтеся, що ваша любов буде продовжувати горіти вічно, навіть коли все інше навколо погасне. Із такою жінкою кожен день ви будете ставати все кращим і кращимі. Жінка-Козеріг розуміє вас краще, ніж ви самі себе. І щоб розкрити весь ваш потенціал, вона зробить усе можливе.

Представниця цього знака зодіаку сувора, але справедлива мама. Із-під крила таких жінок у світ виходять справжні переможці й лідери. Від свого чоловіка вона чекає, щоб він проявляв характер і сталість. Цього, до речі, можна повчитися в жінки-Козерога..

Читайте також