Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Туреччина готова кораблями вивезти поранених та вбитих із Маріуполя. Але тільки з Бердянська - президент

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Туреччина готова кораблями вивезти поранених та вбитих мешканців Маріуполя. Проте може це зробити лише із порту Бердянська. 

Про це глава держави повідомив під час інтерв'ю з українськими журналістами. 

- Ми домовились на сьогодні з Туреччиною. Ми шукали посередника, якого будуть сприймати окупанти. Туреччина готова на сьогодні вивезти кораблями поранених та вбитих, їх перевезти з Бердянська. До Маріуполя підійти неможливо. Ми не можемо дати цю можливість. Тобто ви розумієте, що до Бердянська потрібно, щоб все це доїхало. У нас вся інфраструктура для цього готова, - сказав Зеленський. 

За його словами, нині поки що немає відповіді від російського президента. 

- Ми чекаємо погодження від Путіна. Я розмовляв із Ердоганом. Ердоган розмовляв із ним. І зараз від нього залежить саме цей момент, - додав український президент. 

Стосовно військового розблокування Маріуполя, то такої можливості поки що говорити немає можливості, сказав Володимир Зеленський. 

Читати також

21.05.2022 Тиждень боровся за життя: у шпиталі помер тракторист, в якого влучила російська ракета

Понад тиждень Олег Гайдабура із села Осняги Гадяцької громади перебував на лікуванні у Харківському воєнному госпіталі. Через ракетний удар він отримав опіки та травми ніг. За словами матері, лікування чоловіка оплачували за рахунок підприємства, де він працював. "Нам повідомили, що син помер. Причину смерті лікарі нам ще не сказали. Тіло ще не привезли", – сказала матір Олега. Олегові Гайдабурі було 26 років. Працював трактористом на агропідприємстві на Харківщині. Дата та час прощання поки не відомі, додала мати. Нагадаємо, у Харківській області 11 травня російська ракета влучила в трактор, який працював у полі. Про те, що у трактор поцілила російська ракета, рідним повідомив директор підприємства.