Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Творчі проекти Рівненщини отримали гранти на реалізацію (ФОТО)

http://www.rv.gov.ua

Документальний фільм, театральний «Baby room», он-лайн-гід та музейна експозиція. На такі творчі проекти отримали обласні гранти митці Рівненщини. Повідомляє сайт Рівненської ОДА. 

Грошові сертифікати вручили голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко та голова облради Олександр Данильчук.

Так, на реалізацію кожної зі своїх ідей володарі грантів отримають 22-25 тисяч гривень. На ці кошти знімуть документальний фільм «Традиція серпанкового ткацтва у селі Крупове Дубровицького району», облаштують театральну студію для малюків, створять он-лайн-гід екскурсійними маршрутами Рівного та концепцію виставки для краєзнавчого музею «Рівненщина у 1900-1939 роках».

Крім того, від керівництва області провідні діячі, ветерани і пенсіонери культури та мистецтва отримали стипендії. Серед них – письменники, художник, керівник хору, народна майстриня, музейник та працівники архівів. Усі вони цього року одержуватимуть щомісяця по 500 гривень.

Нагадаємо, виплату грантів та стипендій голови облдержадміністрації та голови облради діячам культури і мистецтва започаткували у 2003 році.

 Володарі грантів

 

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва проекту

Розмір гранту,

гривень

 

1.

Гончарова

Юлія Валеріївна

Створення документального фільму «Традиція серпанкового ткацтва у

с. Крупове Дубровицького району»

 

25000

2.

Окладов

Андрій Андрійович

Облаштування театрального «Baby room» для дітей від 0 до 3 років

 

25000

3.

Ступницька

Світлана Петрівна

Створення он-лайн-гіду екскурсійними  маршрутами Рівного

 

25000

4.

Яремчук

Оксана Володимирівна

Створення архітектурно-художньої концепції експозиції «Рівненщина у 1900-1939 роках» у Рівненському обласному краєзнавчому музеї

22000

Разом

97000

Стипендіати

 

1.

Басараба Василь Наумович – поет, прозаїк, член Національної спілки письменників України.

2.

Гуменюк Іван Степанович – художник-живописець, член Національної спілки художників України.

 

3.

Григорук Микола Іванович – пенсіонер, працював директором державного архіву області, заслужений працівник культури України.

 

4.

 Кардаш В’ячеслав Анатолійович – провідний методист організаційно-методичного центру відділу культури і туризму Рівненської райдержадміністрації, член Національної Всеукраїнської музичної спілки.

 

5.

Кухар Ірина Дмитрівна –  народний майстер художнього плетіння з рослинних матеріалів.

 

6.

Лобанчук Тетяна Володимирівна – керівник народного хору «Шанувальників української патріотичної пісні»  відділу культури і туризму Дубенської міської ради.

 

7.

Луніна Зінаїда Леонідівна – пенсіонерка, працювала головним  спеціалістом управління культури і туризму облдержадміністрації.

 

8.

 

Посільська Лариса Олександрівна – пенсіонерка, працювала методистом Рівненського обласного центру народної творчості.

 

9.

Трохлюк Наталія Олександрівна – директор комунального закладу «Березнівський районний краєзнавчий музей» Березнівської районної ради.

 

10.

Харчук Григорій Тихонович – пенсіонер, працював директором  державного архіву області.

Читати також

25.09.2023 У Рівному реконструюють виставковий павільйон біля пам`ятника Несвицькій

Члени ради проголосували за подальше розроблення передпроектнї пропозиції з наступними умовами: Реконструкцію здійснювати в межах існуючих приміщень; Отримати згідно з законодавством, згоду на реконструкцію від співвласників будівель та приміщень щодо яких існуючий павільйон є зблокованим; Інфраструктуру доступності (пандус, маркування) передбачити відповідно до озвучених пропозицій – без втручання в клумби з озелененням. Шляхом облаштування пандусів паралельно боковим терасам та/або з розміщенням їх в межах існуючих сходових маршів, з демонтажем огородження що перешкоджає руху. Тактильні та інформаційні елементи навігації проектувати білого, а не жовтого кольору.