Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У 15 селах біля Рівного сьогодні не буде світла

Сьогодні, 8 жовтня, у Рівненському районі тимчасово відключать світло у окремих селах. Це пов'язано із ремонтними роботами. 

Про це повідомляють у Рівнеобленерго.

Відтак, світла не буде у селі Біла Криниця, Нова Українка, Котів, Ходоси, Решуцьк (Сергіївка), Шпанів, Хотин, Кустин, Верхівськ, Ясининичі, Кривичі, Козлин, Олександрія, Ремель та Забороль.

За повідомленням енергорозподільчої компанії, електроенергію відключать з 8 до 17 години.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.