![Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото](https://rivne.media/media/img/650/2020/05/u-bahatopoverkhivtsi-u-tsentri-rivnoho-zirvali-pet20200531_1803.jpg)
Близько 18 години вчора, 30 травня на першому поверсі житлового будинку на вулиці Чорновола в Рівному пролунав вибух. Як повідомили у поліції, наразі вдалось встановити, що невідома особа кинула в поштову скриньку петарду. Після чого вона розірвалась.
На щастя, ніхто не постраждав. Хулігана розшукують поліцейські. Йому загрожує штраф у розмірі від 51 до 119 гривень, або ж громадськими роботами чи адмінарештом до 15 діб - дрібне хуліганство.