Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Балаклії окупанти обстріляли евакуаційний автобус: загинув водій

Фото ілюстративне

У тимчасово окуповані Балаклії на Харківщині окупанти обстріляли евакуаційний автобус. Водій автобуса загинув. 

Про це повідомляє Офіс генпрокурора. 

За даними слідства, 3 квітня до окупованої Балаклії було направлено колону автобусів для евакуації громадян. Близько 16 години росіяни обстріляли один із автобусів. Внаслідок чого загинув водій. Наразі встановлюють відомості щодо інших потерпілих. 

Розпочато досудове розслідування. 

Нагадаємо, як повідомлялось раніше, у тимчасово окупованій Балаклії російські військові влучили у районну лікарню. Зазначалось, що персонал та пацієнти потребують негайної евакуації. 

Читати також

29.05.2022 "Просто звалюють, наче сміття": у Маріуполі загарбники звозять тіла загиблих містян у супермаркет

«У приміщенні супермаркету «Щирий кум» в Лівобережному районі по пр.Свободи росіяни облаштували трупозвалище. Буквально. Сюди росіяни звозять тіла загиблих, що вимило з могил при спробі відновлення водопостачання, та частково - ексгумованих. Просто звалюють, наче сміття», - написав Андрющенко. За його словами, в місті катастрофічно не вистачає людей для поховання, не вистачає потужностей навіть імпровізованих моргів. «До такого ступеню, що в Москві розпочали окрему кампанію з рекрутингу паталогоанатомів», - зазначив радник. До свого допису він долучив моторошне фото з місцевого телеграм-каналу.