Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Білорусі партизани псують російську техніку та зупиняють потяги

Франак Вячорка

Білоруські партизани діють проти вторгнення військ РБ до України. Про це повідомив радник лідерки білоруської опозиції Світлани Тихановської Франак Вячорка.

За його словами партизанські угрупування створюють перепони для білоруський військ на шляху до України.

"Білорусь – земля партизанів. Наші герої зупиняють російські потяги, псують російську техніку, роздають листівки, щоб не допустити білоруських військ в Україну. Україна переможе, Білорусь також буде звільнена", - пише радник у Твітері.

Вячорка опублікував карту Білорусі "Залізничний опір-2022", на яку нанесені результати дій білоруських партизанів.

Опозиціонер додав, що російська фабрика тролів "зараз активно працює в коментарях в Instagram та Facebook, намагаючись посіяти ненависть між білорусами та українцями". На його думку, в такий спосіб Росія намагається "втягнути Білорусь у свою криваву бійню проти братньої України".

Читати також

21.05.2022 Експертиза СБУ підтвердила, що ракетний обстріл залізничного вокзалу у Краматорську здійснили з ОРДЛО

- Завдяки низці досліджень траєкторії польоту ракети та аналізу інших аспектів вдалося встановити, що удар було здійснено з території Донецької області, яка ще з 2014 року перебуває під тимчасовою окупацією рф, - йдеться у повідомленні. Експерти підтвердили, що для обстрілу застосували керовану одноступінчасту твердопаливну ракету 9М79-1 із зарядом касет. На широкий загал вона більше відома як «Точка У». За інформацією СБУ, декілька комплексів із «Точкою У» розміщені на окупованих територіях Донбасу та використовуються загарбниками вже протягом 8 років. Слідчі СБУ продовжують свою роботу і поповнюють доказову базу у межах кримінального провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України.