![Фото - ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2020/11/u-burshtinovomu-selishchi-na-rivnenshchini-zrosli-20201117_2836.jpg)
За 10 місяців 2020 року на станції Клесів Рівненської дирекції залізничних перевезень навантажили на 12 тис. 490 вагонів більше, ніж за аналогічний період торік. За інформацією залізничного видання "Магістраль", станція у Клесові - один із лідерів із навантаження на Львівській лазіниці.
Зокрема, цього року тут навантажили 62 тис. 371 вагон, а торік — 49 тис. 881. Основний вантаж на станції — щебенева продукція з місцевих кар’єрів.
Зросли і показники розвантаження. За 10 місяців цього року у Клесові розвантажили 116 вагонів із нафтопродуктами і щебенем, а торік — 30.