Рівне Медіа

У день голосування поліцейські відкрили три кримінальні провадження на Рівненщині

Фото - відкриті джерела

Упродовж доби, 25 жовтня, у день голосування до поліції Рівненської області надійшло та зареєстровано 115 повідомлень.

За результатами перевірок вказаних повідомлень слідчі розпочали досудові розслідування за трьома фактами:

  1. О 12:15 надійшло повідомлення від 39-річного кандидата-самовисуванця в депутати Бабинської ОТГ, що він відсутній у списку виборчого бюлетеня на ДВК у селі Горбаків Гощанського району.
    Поліцейські за результатами перевірки виявили невідповідність між затвердженим списком кандидатів у депутати сільської ради і списком у виборчому бюлетені, зокрема відсутність порядкового номера кандидата-заявника та його прізвища.
    За фактом підробки виборчої документації слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 2 статті 158-3 Кримінального кодексу України.
  2. Близько 17 години надійшло повідомлення довіреної особи кандидата на посаду голови Клесівської ОТГ, що в списках виборців присутній підпис місцевого жителя, хоча чоловік перебуває за кордоном. З’ясувалося, що дружина проголосувала замість чоловіка.
    Слідчим Сарненського відділу поліції внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частиною 2 статті 158-1 Кримінального кодексу України (незаконне використання виборчого бюлетеня, голосування виборцем більше одного разу).
  3. О 22:30 до поліції повідомив спостерігач ГМ «Опора», що на виборчій дільниці у місті Сарни по вулиці Ковельській він виявив у незаповненому остаточно протоколі про підрахунок голосів частково проставлені підписи декількох членів комісії. Слідчі за цим фактом розпочали досудове розслідування за частиною 4 статті 158-3 Кримінального кодексу України.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненщини.

Читати також