Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У ДТП на Рівненщині постраждала чотиримісячна дитина

фото ілюстративне

Сьогодні близько 8 ранку дорогою на Костопіль сталася масштабна ДТП: зіткнулися мікроавтобус та 3 легковика. Постраждало 3 осіб, серед яких чотимісячна дитина. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Нині відомо, що поблизу села Три копці автівку Chevrolet Aveo почало заносити, внаслідок чого вона зіткнулася з двома Audi. Після цього було лобове зіткнення з Mercedes-Benz Sprinter.

Після надання медичної допомоги усіх трьох постраждали відпустили додому.

Водій Chevrolet понесе адміністративну відповідальність.

Читати також

03.10.2023 Між двома селами на Рівненщині розпочали ремонт автошляху

Цей проект включає в себе використання сучасних методів, зокрема холодного ресайклінгу, що дозволяє відновити зношені шари дорожнього покриття перед подальшим влаштуванням гарячої асфальтобетонної суміші. Здійснення ремонту доріг - це важливий крок до поліпшення життя місцевих жителів та безпеки на дорозі. Проїзд через село відіграє ключову роль у щоденному житті громади, сприяючи зручності та розвитку округу. Саме тому ремонт доріг є пріоритетним напрямком для кожного населеного пункту громади. Холодний ресайклінг - це інноваційний метод, який дозволяє використовувати старий асфальт як основу для нового покриття, зменшуючи відходи та сприяючи екологічності проекту. Після відновлення зношених шарів за допомогою холодного ресайклінгу влаштування гарячої асфальтобетонної суміші надасть дорозі міцність і довговічність.