Рівне Медіа

У Дубні біля зупинки під час косіння трави знайшли снаряд

22 серпня о 16:00 групою піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Рівненській області у спеціально відведеному місці було знищено 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм часів Другої Світової війни, якого було виявлено цього ж дня поряд із зупинкою громадського транспорту "Овочева база" під час косіння трави у м.Дубно по вул. Львівська.

Цього ж дня о 17:30 групою піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Рівненській області у спеціально відведеному місці було знищено 1 артилерійський снаряд калібром 76 мм та 1 артснаряд калібром 45 мм часів Другої Світової війни, яких було виявлено цього ж дня під час проведення земляних робіт у с.Переросля Дубенського району.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

Читати також