![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024042118405021.png)
У Дубні відкрили меморіальну дошку видатному діячу культури Володимиру Гавриленку.
Про це повідомили в спільноті "Дубно-влада-онлайн".
17 квітня на фасаді ВСП «Дубенський фаховий коледж культури і мистецтв РДГУ» відкрито пам'ятну дошку колишньому директору коледжу, відміннику освіти України, професійному музиканту, композитору Володимиру Гавриленку.
Роботі в Дубенському культосвітньому училищі (нині - коледжі культури і мистецтв) Володимир Гавриленко присвятив майже 40 років свого життя. Він - лавреат всеукраїнських, республіканських, міжнародних фестивалів-конкурсів у Польщі, Словаччині, Латвії, Туреччині, переможець громадського рейтингу «Кришталевий жолудь» у номінації «На струнах душі» та «Людина року».
За вагомий особистий внесок у розвиток української культури та високі творчі досягнення, підготовку фахівців у галузі культури й мистецтва Володимир Гавриленко був нагороджений грамотами Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, численними відзнаками обласного, районного та місцевого рівнів.
![](/media/img/650/2024/04/202404218233.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404216314.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404212219.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404211459.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404219800.png)