Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У дворі будинку в Рівному демонтували аварійну споруду, біля якої могли постраждати діти (ВІДЕО)

Сьогодні з самого ранку на вулиці Пушкіна 21 "кипіла" робота. Комунальники розпочали демонтовувати аварійну споруду в дворі житлового будинку, яка вже тривалий час була потенційною загрозою місцевим мешканцям та діткам із сусіднього садочку “Барвінок”.

Зі слів керівника ОСББ Юрія Кашицького, ця споруда вже досить давно хвилювала мешканців, а звернення щодо її знесення «губилися» у владних кабінетах чиновників. Лише після того, як він надіслав електронне звернення на сторінку секретаря Рівнеради, справа зрушила з мертвої точки:

“Віктор Шакирзян приїхав у наш двір, ми поговорили, показали йому цю аварійну споруду, до нашої наради долучилась директорка дитячого садочку, розташованого поруч, та керівник департаменту інфраструктури і благоустрою. І ось результат: не минуло і кількох днів, а комунальна техніка демонтувала небезпечну для дітей споруду. Приємно, що коли, звертаєшся з якоюсь проблемою тебе чують і готові допомогти”.

«Ми не можемо, не маємо права, чекати поки ця руїна завалиться комусь на голову, чи не дай бог травмує дитину. Крім того у керівника ОСББ було ще кілька питань, що стосується облаштування прибудинкової території. Наскільки я знаю, відповідні спеціалісти уже працюють в цьому напрямку, консультують, готові сприяти. Мені здається така комунікація з мешканцями найбільш ефективна”, - зауважив Віктор Шакирзян.

На своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" Віктор Шакирзян також закликав рівнян, у разі наявності подібних проблем, писати звернення в особистий електронний кабінет секретаря Рівнеради за посиланням https://rivnerada.gov.ua/public-services/add-appeal-to-city-boss/2069, щоб він міг оперативно реагувати на проблеми.

 

Читати також