![](https://rivne.media/media/img/650/2022/04/2022041911482092.png)
На Рокитнівщині мешканці долучились до випікання пасок для військових ЗСУ та мешканців "гарячих" точок. Було приготовано 4700 пасок на Донеччину.
Повідомили у Рокитнівській селищній раді.
"Щоб українські військові та жителі сходу у повній мірі відчули тепло від Світлого Воскресіння Христового, волонтери нашої громади повезли для них паски - важливий елемент Великодніх свят", - зазначають автори повідомлення.
![](/media/img/650/2022/04/202204196308.jpg)
![](/media/img/650/2022/04/202204191952.jpg)
![](/media/img/650/2022/04/202204195177.jpg)