![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024053010306699.png)
На Костопільщині відтворили традиційні страви й автентичний одяг.
Про це повідомили в Костопільській міськраді.
"Східні млинці з потравкою, перепічки, «Косяки» з часником, голубці з пшоняною кашею, пироги з буряком. Рецепти цих та інших страв досліджували та відтворювали в рамках проєкту «Костопільщина на смак». Наша громади приєдналася до обласного культурного проєкту «Рівненщина на смак». Його метою є збереження та популяризації традиційної кулінарної спадщини", - ідеться в повідомленні міськради.
На презентації підсумків проєкту побували начальниця управління культури й туризму Рівненської ОДА Любов Романюк, заступник міського голови Сергій Герук, працівники закладів культури громади, а також жителі, які зберегли унікальні рецепти страв. Окрім цього, присутні мали можливість оглянути збережені автентичні вишиванки й рушники, які також зібрали на Костопільщині.
«Гастрономічні особливості Костопільщини досліджували працівники КЗ "Центр культурних послуг" Костопільської міської ради під час експедицій у села громади. Вони задокументували та відзняли самобутні рецепти, які притаманні саме нашому регіону. Йдеться про ті страви, які передаються з покоління в покоління. Сподіваюся, що цінність цього проєкту через роки зможуть побачити і наші нащадки», - підсумував Сергій Герук.
![](/media/img/650/2024/05/202405304399.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405306629.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405302304.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405303385.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405307623.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405302906.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405309658.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405301219.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405309017.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405308490.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405306780.png)