![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051511214876.png)
На Рокитнівщині триває втілення проєктів громадського бюджету.
Інформують у Рокитнівській селищній раді.
У рамках громадського бюджету, який реалізовується ще з минулого року, серед переможців опинилися два малі проєкти з облаштування ігрових дитячих майданчиків на території Карпилівського ЗДО «Барвінок» і Рокитнівського «Струмочок».
У два дитячих садочки доставили обладнання для майданчиків. Гойдалки, ігрові комплекси та будиночки сьогодні прибули з Харкова. Їх уже встановлюють на територіях закладів.
![](/media/img/650/2024/05/202405156088.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405151275.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405151788.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405155769.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405151814.png)