![](https://rivne.media/media/img/650/2023/12/2023120112509716.png)
У Центрі культури та дозвілля в Костополі відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення кращих спортсменів, тренерів і меценатів.
Про це повідомили в Костопільській міськраді.
"Попри повномасштабну війну, яка вже другий рік триває в країні, місцеві спортсмени продовжують здобувати колосальні перемоги, заявляти про своє рідне місто Костопіль і підніматись на п'єдестали європейських і всеукраїнських змагань", - наголошують у дописі.
За цей рік десятки вихованців Костопільської ДЮСШ, місцевих клубів і шкіл, спортивного ліцею, стали призерами офіційних чемпіонатів і кубків. Майже півсотні спортсменів отримали грошові винагороди від місцевої влади за високі досягнення.
Усі ці здобутки та звання вихованці мають не лише завдяки своїй наполегливості й вірі, а й постійній підтримці батьків і тренерів.
"Відзначили та подякували також і постійним меценатам та людям, які регулярно підтримують розвиток спорту в громаді й вірять у професійне майбутнє спортсменів-початківців.
Традиційно хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, які навіки поповнили небесне військо, а також подякували військовим, завдяки яким нині можуть займатися та здобувати нові досягнення".
Розважали гостей і відвідувачів заходу талановиті місцеві творчі колективи.
![](/media/img/650/2023/12/202312018310.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312013924.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312014090.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312011884.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312015632.png)
![](/media/img/650/2023/12/202312013000.png)