Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Квасилові санвузли в ліцеї ремонтують за рахунок місцевих підприємців (ФОТО)

У Квасилівському ліцеї триває ремонт санвузлів. Як повідомляє заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова, ремонтні роботи повністю здійснює місцевий бізнес своїм коштом. За її словами, це перший такий випадок.

"Так, ми співпрацюємо, адже маю вже певні вимоги та напрацювання. Разом з представником від наших підприємців обираємо плитку, сантехніку, радимось щодо подальших дій. 1 СВ відремонтований капітально. Інші приводимо у відповідність, бо потреби замінювати плитку у задовільному стані не має. Але такі доробки забирають значно більше часу, ніж з нуля робити ремонт. Однак, саме такий підхід економить бюджет, на одному СВ, утричі", - зазначає у мережі Марина Кузмічова.

За її словами, стан готовності туалетів - 90%.

"Чекаємо двері та монтаж кабінок, встановлюється бойлер, вентиляція, сушки. Демонтували вагонку зі стелі, котра прикривала грибок, у якомусь СВ замінили плитку на підлозі", - додає чиновниця.

Читати також

24.09.2023 Вели разом сестер до шлюбу, а нині разом в ЗСУ: історія швагрів з Рівненщини, які стали на захист країни

До широкомасштабного вторгнення Юрій був будівельником, а Анатолій – комбайнером. - Пішли в ЗСУ, бо хочемо, щоб наші рідні жили у вільній Україні. Зараз такий час, що кожен має робити вибір: бути в ЗСУ чи допомагати ЗСУ. Ми свій вибір зробили. Мій рідний брат Сергій теж з нами у полку і наразі виконує обов’язки на Запорізькому напрямку, - розповідає батько трьох дітей, Анатолій Васильович. - Україна сьогодні в небезпеці. А ми, її діти, стали на захист держави. Так само як на захист власних дітей, дружин та батьків. Це наш обов’язок. Ми не хочемо, щоб москалі топтали нашу землю та кривдили Україну і українців. Нам є що захищати, - додає Юрій. Шваґри обоє із Гощанського району, що на Рівненщині. Як і всі - мріють про закінчення війни та повернення додому, де на них з нетерпінням чекають рідні та близькі.

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.