У Латвії заборонили всі російські канали до закінчення війни та повернення Криму

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії заборонила останні 80 російських каналів, які можна було ще дивитися у балтійській країні. 

Про це пише видання Delfi.

Рішення було ухвалене з огляду на нову законодавчу норму, яка передбачає, що у Латвії не можуть працювати програми, зареєстровані в країні, яка загрожує незалежності та територіальній цілісності іншої країни.

Це рішення набере чинності 9 червня і діятиме доти, доки Росія не припинить війну проти України і не поверне окупований Крим.

Під заборону потрапили такі канали, як E TV, Ілюзіон+, "Кіно24", "Світ ТВ", "Полювання та риболовля", "Перець", "Російський Ілюзіон" та інші.

Зазначається, що рішення про блокування російських каналів, у тому числі розважальних було ухвалено ще у березні. Проте компанія Global Media, яка займається ретрансляцією цих телеканалів у Латвії, намагалась оскаржити це рішення в суді. 

26 травня Сейм Латвії в остаточному читанні ухвалив поправки до Закону про електронні ЗМІ, які наділяють Національну раду з електронних ЗМІ правом обмежувати іноземні програми, якщо їх роблять у країнах, що загрожують суверенітету інших країн.

 

 

 

Читайте також