Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У лікарні на Рівненщині 17 пацієнтів киснезалежні та один на апараті ШВЛ

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Станом на ранок 14 вересня 2020 року на території Костопільщини не зафіксовано нових випадків інфікування на COVID-19, а загалом - 1089 випадків. Про це повідомили в Костопільській РДА. 

На стаціонарному лікуванні у КНП «Костопільська ЦРЛ» перебуває 43 особи.
Із них:

  • відділення анестезіології та інтенсивної терапії (реанімаційне) – 6 пацієнтів;
  • інфекційне відділення – 13 пацієнтів;
  • хірургічне відділення – 24 пацієнта.

Всього киснезалежних пацієнтів – 17, підключено до апарату ШВЛ – 1 особа. За минулі вихідні дні на лікування ніхто не поступив.
 

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.