Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У лісах на Поліссі проводили рейди на збирачів чорниць

У поліських лісах проводили рейди на громадян, які порушують правила збору ягід.

Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

В кінці червня в Поліських лісах дозрівають плоди чорниці. На жаль, намагаючись заробити на здачі ягід, люди і досі вдаються до таких варварських засобів, як гребінки, чим завдають значну шкоду лісовій рослині, підриваючи коріння.

Тому, щоб зменшити випадки порушення правил збору ягід у лісі за допомогою заборонених засобів заготівлі та за відсутності лісового квитка, працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу спільно з працівниками лісової охорони державних лісогосподарських підприємств проводяться спільні рейди лісовими масивами Житомирщини.

Так, з початку сезону у лісах Житомирщини Інспекторами Державної екологічної інспекції Поліського округу складено - 17 протоколів за порушення правил збору ягід у лісах. Винних осіб притягнуто до адмінвідповідальності за ст. 70 КУпАП.

Державна екологічна інспекція Поліського округу звертає увагу громадян - збір ягід механічними та ручними приладами – заборонений, а за порушення статті 70 КУпАП громадянам доведеться сплатити штраф в розмірі від одного до трьох неоподаткованих мінімумів, а посадовим особам від трьох до семи.

Читати також