![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024051414263538.png)
На Дубенщині піротехніки ДСНС знищили два боєприпаси часів Другої світової війни.
Інформують у пресслужбі ДСНС Рівненщини.
13 травня в лісовому масиві поблизу села Пирятин Дубенського району під час планового обстеження території сапери обласного гарнізону ДСНС виявили та знищили 2 артснаряди 152 мм та 100 мм часів Другої світової війни.
Боєприпаси були знищені шляхом підриву у спеціально відведеному місці.
![](/media/img/650/2024/05/202405143944.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405146792.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405143595.png)