![](https://rivne.media/media/img/650/2024/04/2024040915182035.png)
У Рівненському ліцеї № 26 відбулася зустріч учнів із військовослужбовцями ЗСУ.
Про це повідомили в Рівненській міськраді.
Учні 10-х та 11-х класів цього тижня мали можливість не лише поспілкуватися із захисниками, але й під їхнім керівництвом дізналися, як зупиняти кровотечу з використанням тампонади та джгутів, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця тощо.
Також ліцеїстів вчили правил користування зброєю та безпечного поводження з нею. Закріплювали набуті знання, використовуючи повнорозмірні макети. На завершення насиченої програми школярі поспілкувалися з піхотинцем, котрий ознайомив учнів із тонкощами цієї важкої професії.
![](/media/img/650/2024/04/202404095376.png)
![](/media/img/650/2024/04/202404099764.png)