Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Мелітополі окупанти викрали пенсійні гроші з Укрпошти

У Мелітополі Запорізької області окупанти викрали з відділення пошти пенсійні гроші. Через це мешканцям не можуть здійснити виплати пенсій та субсидій за квітень. 

Про це у Телеграм повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський. 

Він зазначив, що Укрпошта робить все можливе, аби виплатити людям кошти. Більше ніж 95% пенсій було виплачено завдяки місцевому бізнесу та працівникам. 

Окремо він зернувся до російських солдат та закликав повернути пенсіонерам кошти: 

- Ви взяли і забрали пенсійні гроші. Якщо ви називаєте себе солдатами, а не мародерами, воюйте з українською армією на полі бою, не воюйте з пенсіонерами. У вас є мій телефон, я це знаю. Я готовий провести з вами всі необхідні переговори", – заявив Смілянський. 

 

Читати також

20.05.2022 На Чернігівщині починають відновлювати критичну інфраструктуру - голова ОВА

- Завершилися всі процедури перерахування коштів, затвердження кошторисів у міністерстві і на цьому тижні, сподіваюся навіть сьогодні, обласна адміністрація спільно з балансоутримувачами, підрядниками розпочинає відновлення об'єктів критичної інфраструктури: електромережі, водоканал, лікарні і дитячі садочки. Без цих об'єктів дуже важко жити в місті Чернігів. Друга черга - житловий фонд. Ми до неї дійдемо, але після критичної інфраструктури, - зазначив він. За його словами, вже на сьогодні 150 млн виділено і знаходяться на казначейських рахунках області. З них частина перерахована УКБ і сьогодні розпочнуться роботи.