Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У мешканця Рівного вилучили понад 7 тис пачок фальсифікованих цигарок

У рівнянина правоохоронці вилучили понад 7 тисяч пачок цигарок, котрі не мали марок акцизного податку.

Про це повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі.

За даними слідства, протиправний бізнес організував 27-річний чоловік. Він, не будучи зареєстрованим як суб’єкт господарської діяльності та не маючи відповідних ліцензій, упродовж серпня-жовтня минулого року замовляв через одну з логістичних компаній незаконно виготовлені цигарки. Зберігав товар в торговому контейнері одного з рівненських ринків для його подальшого перепродажу.

В ході санкціонованих обшуків у злочинця вилучили більше 7 тисяч пачок цигарок різних видів без марок акцизного податку. Орієнтовна вартість цього фальсифікату – близько 400 тис. грн. На вилучене майно судом накладено арешт.

Згідно з висновком експертизи незаконно виготовлені підакцизні товари не відповідають вимогам та стандартам, що затверджені і зареєстровані у встановленому законодавством порядку та нормативним документам, що діють в Україні.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури жителю обласного центру повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також транспортуванні з цією метою незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 170 тис. грн з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

 

Читати також