Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У місті на Рівненщині сім`ями хворіють на COVID-19

Фото - відкриті джерела; ілюстративні фото

У місті Вараш на Рівненщині за останніми даними про поширення коронавірусу збільшилась кількість інфікованих COVID-19. Сьогодні, 11 червня, під час щоденного брифінгу головний санітарний лікар області Роман Сафонов прокоментував, чи не пов'язана збільшена динаміка поширення коронавірусу з випадком інфікування у ЦНАПі.

"Всього у місті Вараш зареєстровано 59 випадків захворювання на коронавірус. Наразі 8 випадків пов’язані з ЦНАПом. Найбільша питома вага цієї кількості складається з внутрішньо-сімейного зараження. Було 10 сімейних спалахів по 2-3 людини, які сформували майже половину загальної кількості – 24 випадки. Стосовно двох сімейних спалахів - епідеміологічний ланцюг привів до ЦНАПу", - зазначив пан Сафонов.

Нагадаємо, 31 травня у Вараській ОТГ було лабораторно підтверджено 18 випадків захворювання. Крім того, СOVID-19 виявили у працівниць міського ЦНАПу та членів їх родин. Роботу центру надання адміністративних послуг припинили на 2 тижні.

Читати також

30.11.2021 1 грудня - День прокуратури України: привітання зі святом у віршах і прозі (+Картинки)

1 грудня в Україні відзначають День прокуратури. Дата святкування була вибрана не випадково – саме цього дня, у 1991 році, Верховна Рада ухвалила закон України "Про прокуратуру", а також низку інших нормативних актів. Цього дня прийнято вітати зі святом усіх причетних до цієї структури. Ми зібрали привітання із професійним святом, а також святкові картинки та листівки.