Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"У нас - війна. Це ж не пінг-понг", - Зеленський просить негайно вирішити питання щодо передачі літаків із Польщі

Президент Володимир Зеленський вкотре закликав американських партнерів негайно вирішити питання стосовно перекидання МіГ-29 із Польщі. 

Про це він сказав у своєму сьогоднішньому зверненні. 

- Україна з першого дня російського вторгнення повторює партнерам: Якщо ви не закриєте небо, ви також будете відповідальні за цю масштабну гуманітарну катастрофу. Росія використовує ракети, авіацію, гвинтокрили проти нас, проти цивільних людей, проти наших міст, нашої інфраструктури.  Це гуманітарний обов'язок світу - реагувати. Але рішення немає, - сказав глава держави. 

За його словами, питання наразі стоїть в логістиці. Адже вже є офіційне рішення Польщі про передачу літаків на американську базу. Також була досягнута попередня домовленість із американською стороною. 

-А ле при цьому чуємо, що пропозиції польщі нібито необґрунтовані. І це кажуть у Вашингтні. Тож коли буде рішення, - каже президент. 

- Послухайте, у нас війна. У нас немає часу на ці медіа, на всі ці сигнали. Це ж не пінг-понг. Це про людське життя. Ми ще раз просимо - вирішуйте це швидше, не перекидайте відповідальність, відправте нам літаки, - додає він. 

Читати також

21.05.2022 Путін у глухому куті, він не може зупинити війну і не може її виграти - Буданов

- Путін в абсолютному глухому куті. Він не може зупинити війну і не може її виграти. Він не може перемогти з об’єктивних причин. І щоб зупинити це, він повинен визнати, що Росія зовсім не така сильна і велика держава, яку він хотів зобразити. Водночас, мене дивує російська дурість. З усіх варіантів, які були у путіна перед початком війни, він обрав найжорстокіший і найгірший варіант. Російські фахівці неодноразово попереджали його, що цей варіант останній, і його потрібно дуже ретельно оцінювати. Тепер ми бачимо результат”, – сказав Буданов. Також він підкреслив, що Україна воюватимме, доки з її території не будуть вигнані усі російські війська. “Я не знаю жодних кордонів, крім кордонів 1991 року”, – сказав генерал-майор Кирило Буданов, маючи на увазі рік відновлення незалежності України. “Хто може змусити Україну заморозити конфлікт? Це війна всіх українців, і якщо хтось у світі думає, що може диктувати Україні умови, за яких вона може або не може захищатися, то він серйозно помиляється”, – додав він. Під час інтерв'ю він зазначив, що для прискорення контрнаступу Україні терміново потрібні ракетні комплекси середньої та великої дальності, великокаліберна артилерія та ударна авіація. “Ми ведемо війну на своїй території. Якщо хтось вважає, що у нас повинні бути обмеження щодо використання деяких видів озброєння, я хотів би нагадати, що Росія тут використовує абсолютно всі види озброєння, які є у неї, від крилатих ракет, які запускають з підводних човнів, до стратегічних бомбардувальників. Тут застосовано весь спектр російської зброї, окрім ядерної”, – зауважив генерал-майор Буданов.