Рівне Медіа

У наступному році в Костополі реконструюють "Меморіал Слави"

Початок проведення капітального ремонту «Меморіалу Слави» у місті Костопіль в межах існуючого благоустрою заплановано на 2020 рік. Про це на оперативній нараді у Костопільській міській раді повідомив директор КП «Костопількомунсервіс» Ігор Оніщук.  За його словами, розроблена ще минулоріч проектно-кошторисна документація пройшла відповідні експертизи та відповідає державним стандартам.

Відповідно до проектної документації, реконструкція «Меморіалу Слави» передбачає виконання таких робіт як: комплекс підготовчих будівельних робіт, облаштування квітників, встановлення плит, вкладання бруківки, лицювання сходів базальтовими плитами, встановлення базальтових поребриків, встановлення лавок та урн для сміття, ліхтарів вуличного освітлення та ін.

Також, з Меморіалу Слави буде демонтовано цифри «1941-1945», які за радянських часів окреслювали період Великої Вітчизняної війни, а на їх місці встановлять нові – 1939-1945 – період Другої світової війни.

Варто зазначити, що на Меморіалі Слави у Костополі будуть розміщені усі пам'ятні знаки та скульптури, які вшановують подвиги та жертв радянської доби. Зокрема, до існуючих на Меморіалі монументів, доєднається пам’ятник жертвам голодоморів, який нині знаходиться у парку відпочинку по вулиці Незалежності.

Прес-служба Костопільської міської ради

Читати також