Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У опорній лікарні на Рівненщині - 58 хворих на пневмонію

Головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк розповів про ситуацію із пацієнтами, хворими на коронавірус, у медзакладі.

Зокрема, у реанімаційному відділенні перебуває 4 пацієнти у тяжкому стані (троє - на неінвазивній ШВЛ, всі киснезалежні). 

У інфекційному відділенні - 15 хворих на COVID-19. Чотири особи - киснезалежні у важкому стані. 

На обсервації знаходяться п‘ятдесят вісім хворих - всі з пневмоніями.

"Десять пацієнтів було виписано, поступило дев‘ять, це жителі м. Сарни(4), с. В. Вербче, с. Білятичі, с. Федорівка, смт. Клесів, с. Стрільськ. З ковідовськими пневмоніями - дев‘ятнадцять", - прокоментував пан Іванюк.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.