Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

У Польщі помер 22-річний хлопець з Рівненщини: матір збирає гроші, щоб привезти тіло сина додому

У Польщі помер 22-річний хлопець з Рівненщини. Відомо, що юнак родом із села Колки на Дубровиччині. Щоб доставити тіло на батьківщину, необхідно сплатити немалу суму коштів, якої у матері немає.

"Звертаюся до Вас у вечірній час з великим проханням - підтримати у непоправному горі світлу, щиру, добру Ольга Денищич із Колок. До Олі, яку я давно знаю, яку знають і поважають на Дубровиччині, ввірвалася в життя велика трагедія. У Польщі загинув її 22-річний син-красень (старший синочок). Сталася велика трагедія особистого характеру. Зараз постало питання: "Як привезти дитину у рідні Колки?". Для цього треба великі гроші", - написала Люба Климчук у Фейсбуці.

За словами жінки, половину він необхідної суми вже зібрали. Але коштів все одно не вистачає.

"Прошу всіх, хто має можливість, підставити плече Мамі у її найбільшому у світі горі. Два синочки, два крила...ростила Оля.Тепер тільки одне залишилось", - написала авторка посту.

Картка - Ощадбанк - 5167 8032 3650 2956 на ім'я Ольга Денищич

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.