Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У райцентрі на Рівненщині до Дня міста ремонтують дороги (ФОТО)

http://www.tkostopil.in.ua

Працівники КП "Костопількомунсервіс" розпочали роботи з ремонту та заміни дорожнього покриття на вул. Грушевського (відрізок від залізничного переїзду до перехрестя з вул. Коперніка). Про це пише Типовий Костопіль. 

За допомогою спецтехніки вирізано пошкоджені ділянки асфальтного покриття, які буде заміненно новим. Роботи заплановано провести у стислі терміни, до святкування 235 річниці з дня заснування міста, яке відзначатимуть вже наступного тижня, 12 липня.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.