Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівненській області почала стрімко зростати кількість хворих на коронавірус - Коваль

На Рівненщині почала зростати статистика захворюваності на коронавірус.

Про це інформує очільник обласної військової адміністрації Віталій Коваль на своїй сторінці у фейсбук.

"Друзі. Як би нам усім не хотілося вірити, що коронавірус «злякався війни і втік», статистика захворювань свідчить про протилежне".

Також Віталій Коваль закликає жителів Рівненщини вакцинуватись та нагадує про важливість щеплення. Вакцина в області є в достатній кількості:

  • CoronaVac (Sinovac) - 80 980 доз;
  • Comirnaty (Pfizer/BioNTech) - 10 550;
  • Janssen (Johnson&Johnson) - 1 860.

Нагадуємо, що на Рівненщині функціонує 146 пунктів щеплення, 1 центр масової вакцинації, а також працюють 48 мобільних бригад, які вакцинують організовані професійні колективи

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.