Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівненському районі відкрили ще один сучасний дитсадок (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні в селищі Оржів Рівненського району відкрили дитячий садок. На відкритті були присутні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, народний депутат України Юрій Вознюк та голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук, також багато місцевих мешканців та їх діток. 

Садочок розрахований на 150 дітей, наразі працюватиме 8 груп по, орієнтовно, 20 діток. У закладі обладнали сучасний харчоблок, медпункт та актову залу. До слова, історія з ним тягнеться 20 років. Тільки з 2014 року тільки розпочали активне будівництво цього дитсадка. Загалом витратили майже 37 мільйонів гривень, з них 20 млн - місцеві кошти, 10 млн - ДФРР, 7 млн - Фонд соцеконому. Заклад запрацює впродовж місяця. Раніше жителі Оржева своїх діток возили в дитсадки в сусідні села.

«Ми сьогодні на дуже важливій події, на яку чекали десятиліттями. За останні три роки у вас 12 садочків побудовано у Рівненській області, 5 – добудовують і 7 - зараз будуть закладати в будівництво. Це і є результат децентралізації. Це дало можливість отримувати фінансові ресурси»,- зазначив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. 

Читати також

25.09.2023 На Дубенщині виявили нові випадки сказу: постраждали 6 людей

Епізоотична ситуація щодо сказу в Дубенському районі напружена. За останні 4 дні зареєстровано 4 випадки сказу серед домашніх тварин. В результаті постраждали і звернулися за медичною допомогою 6 осіб, яким призначено та проводиться лікувально-профілактична імунізація антирабічними препаратами. Вогнища зареєстровані в селах Підлужжя, Мильча, Крилів, Новина Добрятинська Дубенського району. Спеціалістами Дубенського районного управління Держпродспоживслужби та Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини у вогнищі інфекції проводиться комплекс заходів, з метою локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин та недопущення захворювання людей на сказ. Шановні мешканці району, переконливо рекомендуємо, при утриманні домашніх тварин дотримуватись профілактичних ветеринарно-санітарних заходів (щеплення проти інфекційних хвороб) щодо здоров'я тварин. В разі отримання травм від тварин (домашніх, бездомних чи диких) - укус, ослинення, подряпини, рекомендуємо негайно звертатись за медичною допомогою в лікувальні заклади. Державною службою ветеринарної медицини щеплення проти сказу проводяться безкоштовно. Для роз'яснень звертайтесь до спеціалістів ветеринарної медицини, які обслуговують ваш населений пункт, чи у Дубенську районну державну лікарню ветеринарної медицини за телефоном 03656-4-52-87. Сказ є особливо небезпечною та смертельною хворобою для людей та тварин.