Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівненському районі викрили ще одного фаната комунізму

Співробітники СБУ на Рівненщини викрили ще одного фаната комуністичної ідеології. Чоловік агітував за повернення до СРСР.

Інформують у СБУ Рівненщини.

Житель Рівненщини через заборонені соцмережі активно поширював радянську символіку та серед своїх знайомих пропагував за повернення до часів СРСР й впровадження тоталітарного режиму в Україні.

Крім цього, вказана особа систематично поширювала наративи російської пропаганди та була активним учасником багатьох проросійських груп, у т.ч. входив до складу закритої групи «Журналістів Стремоусова». Підозрюваний неодноразово висловлював підтримку вищезазначеному проросійському журналісту та підтримував його ідеї по т.зв. «народовладдю».

У ході проведених санкціонованих обшуків правоохоронцями вилучено:

  • мобільний телефон,
  • системний блок,
  • флеш-карту з камери go-pro,
  • блокнот із записами.

Вилучені засоби будуть передані на проведення відповідної комп’ютерно-технічної експертизи.

Наразі вирішується питання про повідомлення зловмиснику про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 436-1 КК України (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів). Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 5 років позбавлення волі.

Читати також