У Рівнераді прокоментували звільнення головлікаря міської лікарні

Євген Кучерук залишається в керівництві Рівненської Центральної міської лікарні. Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі з колективом цього медичного закладу, на яку були запрошені керівники міста та області. Євген Кучерук продовжуватиме опікуватись розвитком Центральної міської лікарні Рівного на посаді заступника керівника закладу. Головним лікарем призначено відомого у Рівному лікаря-хірурга, медичного директора з хірургії Рівненської обласної лікарні Юрія Ординського.

“Надзвичайно важливо, аби кращий медичний заклад міста продовжував розвиватись з тією динамікою, яка є зараз. Тому, наша однозначна позиція, що Євгеній Філімонович Кучерук, який віддав цьому закладу багато років свого життя, всі свої вміння, доклав неймовірних зусиль, аби цей заклад вийшов в число кращих, продовжив свою роботу. Тому, Євгеній Філімонович залишається працювати в керівництві лікарні, і я радий, що це рішення підтримав колектив лікарні”, - зауважив секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян наголосив, що Юрій Ординський - відомий у Рівному спеціаліст, який до цього обіймав посаду медичного директора з хірургії РОКЛ імені Юрія Семенюка. Юрій Ординський має звання кандидата медичних наук та вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю ультразвукова діагностика, має диплом спеціаліста «Організація і управління охороною здоров’я», а також звання магістра публічного управління та адміністрування. Юрій Ординський неодноразово проходив стажування у провідних клініках України та Європи та є членом Європейської асоціації ендоскопічних хірургів (EAES).

Читайте також