Рівне Медіа

У Рівному 23 дитини отримуватимуть стипендію міського голови

Фото - РВ

Міський голова Рівного Володимир Хомко призначив стипендії на 2020 рік обдарованим дітям і молоді. Їх виплатять їм в рамках Програми розвитку культури в місті Рівному на 2019-2023 роки з метою фінансової підтримки обдарованої молоді та дітей.

Так, стипендіатами міського голови у 2020 році стали 23 талановиті дитини:

  • Андрієнко Кароліна Романівна - учасниця дитячої зразкової студії музично-естетичного виховання «Ладоньки» КЗ «Рівненський міський палац культури».
  • Брант Богдан Васильович - учень 4 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (ударні інструменти, викладач П.М. Бондаренко).
  • Воронецька Вікторія Костянтинівна - учасниця зразкового ансамблю сучасного танцю «Етика» КЗ «Міський Будинок культури» (керівник Р.С. Мартинюк).
  • Гончарова Марія Олексіївна - учениця 2 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача В.М. Степанюк).
  • Гордич Дмитро Ярославович - учасник зразкового ансамблю танцю «Полісяночка» КЗ «Міський Будинок культури».
  • Дундюк Тетяна “Артемівна - учасниця зразкового естрадного хору «Кольорові ноти» КЗ «Міський Будинок культури» (С.В. Малько).
  • Капітанюк Максим Андрійович - учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (гітара, викладач Ю.О. Кузмічов).
  • Ковальчук Богдан Романович - учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (скрипка, викладач Т.В. Гусарук).
  • Кузьмич Максим Олександрович - учень 6 класу фортепіанного відділу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Д.С. Смірнова).
  • Лопатіна Діана Миколаївна - учениця 6 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (домра, викладач І.М. Онофрійчук).
  • Лопоч Нікіта-Зігфрід - учень 6 класу відділу духових та ударних інструментів КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача М.М. Протас).
  • Мервінський Ілля Ігорович - учень 6 класу відділу духових та ударних інструментів (саксофон, викладач В.В. Кошин).
  • Мумінова Сайде-Ені Ернесівна - учасниця зразкового естрадного хору «Фантазія» КЗ «Міський Будинок культури».
  • Новосад Ярослав Романович - учасник зразкового аматорського колективу студії спортивного танцю «WHY NОТ» КЗ «Рівненський міський палац культури».
  • Опанасюк Тарас Ігорович - учень 5 класу Рівненської дитячої музичної школи №1 ім. М.В. Лисенка (фортепіано, викладач М.І. Трепак).
  • Паламарчук Ірина Вікторівна - учениця 2 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача Н.В. Дребот).
  • Походзей Анна Ігорівна - учениця 8 класу відділу народних інструментів КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (домра, клас викладач Т.В. Холодова).
  • Ряба Софія Сергіївна - учениця 3 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача І.А. Мартиненка).
  • Чхан Дарія Вікторівна - учениця 7 класу відділу хорового співу КЗ «Рівненська дитяча музична школа №2» (клас викладача Т.С. Мись).
  • Шило Вікторія Олександрівна - учениця 4 класу КЗ «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А.І. Мартиненка» (клас викладача І.Є. Буянової).
  • Шмід Євангеліна Віталіївна - співачка, артистка оригінального жанру, міні міс, модель.
  • Юзепчук Дарина Сергіївна - учасниця зразкового хореографічного ансамблю «Кралечка» КЗ «Рівненський міський палац культури».
  • Ярош Ангеліна Сергіївна - учасниця зразкового ансамблю сучасного танцю «Діалог» КЗ «Рівненський Міський палац культури».

Читати також