Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному хочуть ліквідувати 58 маршрут до Колоденки

Ілюстративне фото

Мешканці села Колоденка Рівненського району давно скаржились на громадський транспорт. Маршрутку інколи доводилось чекати більше години. Інколи на роботу люди були змушені йти пішки.

Повідомляє ITV.

Жителі нарікають, що маршрутка №58 не дотримується графіку та часто не виходить на рейс. Чекати транспорт доводиться довго і гарантій, що маршрутка приїде - не

Дружина хоч і на пенсії, ми два пенсіонери, не вистачає грошей, вона працює, за мінімальну зарплату. В неділю маршруток не було. Субота і неділя це взагалі проблема. Вона до 17 працює, до 18 сидить і чекає маршрутку. Вчора під дощем годину чекала, - житель с. Колоденка Володимир Крамаров.

Піднявши галас, місцеві жителі таки змогли привернути увагу голови Корнинської громади, до складу якої і входить Колоденка. Роман Горбатюк-Василейко каже, що за багато років ситуація дійшла до критичної. І зараз її не так легко владнати.

Начальник управління додає, міські маршрутки не мають права виїжджати за межі обласного центру. Відштовхуючись від цього, планують повністю ліквідувати цей маршрут.

Натомість, хочуть продовжити 64 маршрут.

Нових перевізників залучати не планують. Кажуть, що попиту на цей рейс у підприємців немає.

має.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.