Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному легковик в`їхав у авто патрульних, яке пропускало пішохода

Аварія сталась сьогодні на вулиці Поповича у Рівному неподалік школи №27.

Як повідомили у патрульній поліції, службовий автомобіль зупинився перед пішохідним переходом, аби пропустити пішохода. У цей час позаду їхав автомобіль "Опель", який не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення зі службовим авто "Шкода Рапід".

На водія "Опеля" склали адмінпротокол за ст. 124 КУпАП. (вчинення ДТП).

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.