![](https://rivne.media/media/img/650/2024/05/2024050110328704.png)
У Рівненській обласній дитячій лікарні проводили консультації медики зі Львова.
Про це повідомили на сторінці медзакладу у Фейсбуці.
Зокрема, виїзну консультацію проводили фахівці Першого територіального медичного об'єднання міста Львова - лікар-кардіохірург дитячий Олександр Ячник та лікар-кардіолог дитячий Христина Качур.
Упродовж дня вони оглянули та проконсультували 30 дітей з Рівненської області та прилеглих районів сусідніх областей, які мають вроджені та набуті вади серця або підозру на них.
![](/media/img/650/2024/05/202405019898.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405016711.png)
![](/media/img/650/2024/05/202405018287.png)