![](https://rivne.media/media/img/650/2024/06/2024060411323915.png)
У Рівному на майдані Незалежності попрощалися із військовослужбовцем Андрієм Токарчуком.
Про це повідомили в Рівненській міській раді.
"Сьогодні рівняни проводжають в останню земну дорогу мужнього Героя України – Андрія Токарчука, який віддав своє життя заради мирного майбутнього українського народу.
На жаль, 22 травня під час виконання бойового завдання 49-річний Андрій Токарчук отримав важке поранення на Донецькому напрямку. 31 травня 2024 року життя молодшого сержанта Андрія Токарчука обірвалося…
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна пам'ять і шана Герою України!", - ідеться в повідомленні.
![](/media/img/650/2024/06/202406042787.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406045230.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406041007.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406042110.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406048546.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406044770.png)
![](/media/img/650/2024/06/202406044934.png)