Рівне Медіа

У Рівному на Пересопницькій просять побудувати міст або тунель

фото ілюстративне

На сайті Рівненської міської ради з'явилась електронна петиція з будівництва тунелю або мосту через залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій.

Як зазначає автор звернення Андрій Бернацький, побудова мосту або тонелю розвантажить центр міста від транспорту та дозволить пішоходам та автомобілям не стояти в очікуванні поки проїде поїзд.

"Розробити спільно із дирекцією Львівської залізниці план та побудувати міст або тунель (в залежності від висновків спеціалістів) який дасть можливість перетинати автомобілям та пішоходам залізничний переїзд на вулиці Пересопницькій (поблизу продовольчого ринку) незалежно від наявності або відсутності руху поїздів. Вказане сприятиме значному розвантаженню руху автомобілів центром Рівного, а також, знизить ризик для пішоходів, які часто переходять залізничний переїзд практично перед самим потягом. Для залізниці вказане дасть можливість вільно протягом будь-якого часу проводити маневрову роботу без створення перешкод при цьому для перетину залізничного переїзду." - йдеться у зверненні.

До кінця збору підписів залишилося 44 дні.

Читати також