Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному нагородили бронзового призера Юнацьких Олімпійських ігор (ФОТО)

Міський голова Рівного привітав із спортивним досягненням бронзового призера з кульової стрільби ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор Дмитра Гонту та заслуженого тренера України Сергія Бондаря – наставника 18 - річного спортсмена.

«Мені дуже приємно в черговий раз зустрічатись із молодими людьми – Чемпіонами із різних спортивних дисциплін. Але кульова стрільба мені дуже близька, я сам досить довго та вдало займався цим видом спорту та неодноразово приймав участь у змаганнях. Вкотре наголошую, що Рівне має багато видатних спортсменів і ми завжди  будемо підтримувати талановитих людей та забезпечувати всім необхідним щоб наше місто могло представляти Україну на світовому рівні» - зазначив Володимир Хомко.

У свою чергу, Дмитро поділився враженнями від спортивних змагань, які проходили в столиці Аргентини Буенос-Айресі та розповів, що продовжує наполегливо тренуватись та здобути ще більше успіхів.

Крім того, молодий спортсмен - родом з міста Вараш,  вже зізнався, що вирішив пов’язати своє майбутнє із містом Рівне, адже тут він навчається в одному із коледжів та в подальшому мріє здобути вищу освіту.

Нагадаємо, що у період з 6 -18 жовтня цього року, в Аргентині Дмитро Гонта завоював бронзову нагороду в кульовій стрільбі з пістолета на дистанції 10 метрів в змішаних парах. Наш спортсмен піднявся на подіум разом з представницею Мексики – Вікторією Мірандою.

Читати також