У Рівному обговорять перспективи відкриття нових Центрів послуг у області

фото ілюстративне

31 травня о 10 год. відбудеться практикум із застосування законодавства в Рівненському РВ АМУ на тему: "Створення Центрів послуг в об’єднаних територіальних громадах". 

Під час роботи  керівники ОТГ спільно з керіництвом Рівненської ОДА обговорять наступні теми:

Проблемні питання, які порушуються ОМС, в тому числі щодо розподілу субвенції на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг. – Віталій Ундір – заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, Ігор Тимошенко - заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації ( уточнюється).

Питання створення Центрів безпеки у ОТГ.  - Юрій  Майстров – начальник відділу організації заходів цивільного права Головного управління ДСНС України у Рівненській області.

Про комплексні програми розвитку безпеки. Концепції безпеки для громад ( на прикладі 3-ох громад Рівненшини) - Олег Ільків  - експерт з безпеки  ГО «СІМ» (м. Львів)

Забезпечення якісної підготовки працівників щодо обслуговування населення та роботи у центрі на прийомі громадян. Створення умов для належного здійснення надання послуг ЦНАПом. Забезпечення обліку, контролю і зберігання документів. Забезпечення технічними засобами ЦНАП та доступом до електронних баз окремих структур міста. Забезпечення комфортних умов для відвідувачів ЦНАПу. Оснащення системою електронної черги (в ідеалі).

Презентація роботи Миляцької ОТГ. Доступ до інформаційної мережі, ліцензовані «Ключі». Постійне оновлення та удосконалення  інформаційних карток для населення. 

Початок заходу 31 травня (четвер)о 10 год. каб. 201 Рівненська ОДА (2 поверх)

 

Читайте також