У Рівному під час благодійного фестивалю для ЗСУ зібрали понад 300 тисяч гривень

21 серпня, напередодні Дня незалежності України, у центрі міста Рівного відбувся благодійний ярмарок «Від сердечок до сердець» на підтримку Збройних Сил України. На ньому зібрали 311 600 гривень.

Волонтери ГО «Рівне Разом»  спільно з  КЗ «Будинок ветеранів» та благодійним фондом «ДАР»  об’єдналися та організували масштабне дійство для жителів та гостей міста. Запросили музикантів, фотографів, організували зони відпочинку для дітей та дорослих. Долучилися до ярмарку й місцеві майстри зі своїми виробами, картинами і майстер класами.

У ході заходу взяли участь вихованці студії сучасного танцю та вокалу Шоу балету «Dance Way» під керівництвом Анни Безкоровайної. Саме вони підготували для рівнян видовищні музичні та танцювальні номери. Окрім цього, до ярмарку долучилися переможці багатьох Всеукраїнських та Міжнародних вокальних фестивалів-конкурсів, які виконали патріотичні пісні. Зокрема, Вероніка Козлова, Катерина Качановська, Аделіна Окладова, Аліна Ляшук, Брати Подлящуки, Манько Марк, Микола Бобрик.

Секретар Рівненської міської ради, Почесний президент ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян подякував організаторам заходу за ініціативу та допомогу військовим. Результат та масштаби саме цього ярмарку його неабияк вразили.

«В першу чергу, хочу подякувати всім учасникам і волонтерам благодійного ярмарку, які прийшли сьогодні в центр міста, і підтримали нашу ініціативу. Не втомлююсь повторювати, що живу в найкращому місті України поруч з десятками тисяч мужніх, чесних, відданих своїй країні людей з великим серцем! Особлива подяка рівненським підприємцям, які долучились до ярмарку, запропонувавши власну продукцію! Такими кроками ми щодня все більше наближаємо нашу Перемогу. Наші захисники та захисниці жертвують своїм життям задля нашого спокою, тому ми повинні якомога більше допомагати і підтримувати ЗСУ».

Читайте також