![Фото ілюстративне](https://rivne.media/media/img/650/2022/07/2022071214319595.jpg)
У Рівному поліцейські опрацювали 105 викликів, пов'язаних із порушеннями громадського порядку вимушеними переселенцями від початку повномасштабної війни.
Як повідомляє командир батальйону Управління патрульної поліції у Рівненськй області Микола Петльовський, правоохоронці склали 74 адміністративні протоколи, пов'язані з дрібним хуліганством, розпиванням алкоголю у громадських місцях, бійками та порушенням комендантської години.
Наразі у гуртожитках Рівного проживає 1461 особа з числа внутрішньо переміщених осіб. Міський голова Рівного Олександр Третяк закликав переселенців брати активнішу участь у житті міста і працевлаштовуватись.