Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному попрощаються з солдатом, який помер у відпустці

Завтра у Рівному попрощаються із захисником Андрієм Колодчаком. 

Про це повідомляють у Рівненській міськраді. 

Зазначається, що 45-річний солдат Андрій Колодчак помер 6 вересня, коли перебував у відпустці.

Андрій Колодчак народився у Рівному, отримав технічну освіту. Працював на тракторному заводі, у ДСНС, але більшу частину життя віддав своєму покликанню — роботі інструктором з водіння авто.

“Він дуже любив техніку, автівки, та більше любив свою країну. Андрій був справжнім патріотом, іще до війни мова, історія, все українське мало для нього надзвичайно велике значення. Його родина походила з Карпат, тож цей вільний дух жив у ньому. Він тяжів до всього українського, був націоналістично спрямованим. Навіть не розглядав ймовірності їхати на роботу за кордон, для нього було важливо бути тут,” - розповідає дружина Героя Ірина.

Любов до країни спонукала стати на її захист у перші дні, коли ворог порушив кордон, аби вберегти своїх найрідніших.

“У перші ж дні Андрій взяв військовий квиток і пішов до військкомату. Він був впертим, цілеспрямованим, тож у питанні захисту країни, навіть якби я щось і намагалась заперечити, це нічого б не змінило. Андрій відразу вступив до тероборони, чергував на блокпостах, а за тим вступив до лав ЗСУ. Він говорив, що просто мусить це зробити — воювати за свою країну,” - продовжує жінка.

Про військову службу Андрій розповідав не багато, жалітися — це було не його. Хоча у найскладніші часи відкривав душу дружині. Та більше розповідав про своїх побратимів, надзвичайно переживав за кожного, навіть у відпустці, в яку нарешті приїхав до рідних, дбав про своїх хлопців...

Прощання із захисником відбудеться завтра, 8 вересня, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове". 

Читати також