![](https://rivne.media/media/img/650/2019/05/u-rivnomu-pripinili-haryache-vodopostachannya-cher20190501_1371.jpeg)
Враховуючи погіршення економічної ситуації на підприємстві через борги споживачів за спожиті послуги, а також через несподіване підняття ціни на газ з боку НАК "Нафтогаз" 15% для теплопостачаних підприємств із 1 травня, відсьогодні, після численних попереджень, централізоване гаряче водопостачання у місті припинене.
Виняток становлять споживачі, які отримують гарячу воду від котелень на твердому паливі. Це єдина наразі можливість продовжувати підігрів води у міжопалювальний період.
Поновлення гарячого водопостачання усього міста буде відновлене за позитивної динаміки сплати за отримані послуги, а також після переведення необхідної кількості котелень на тверде паливо.
ТОВ «Рівнетеплоенерго»