Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

У Рівному привітали військових-афганців (ФОТО)

6 грудня у світлиці територіального центру соціального обслуговування на своє урочисте зібрання зійшлися ветерани війни в Афганістані. Це уже щорічне традиційне зібрання, яке проходить у дружньому форматі з ініціативи Міської організації української спілки ветеранів Афганістану та з нагоди Дня Збройних Сил України.

Керуючий справами виконавчого комітету Рівненської міської ради Петро Середюк від імені міського голови передав найщиріші вітання ветеранам з нагоди цього свята і побажав миру, здоров’я, благополуччя, матеріальних статків та вручив почесні грамоти і подяки від міської ради.

Привітав ветеранів і голова Рівненської організації Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Зінич і у свою чергу подякував за співпрацю і вручив почесну грамоту директору територіального центру соціального обслуговування Ларисі Степанюк.

Хор аматорського мистецтва терцентру «Надвечір’я» підготував для присутніх концерт, який створив святкову атмосферу.По завершенні заходудля ветеранів організували святковий бенкет де вони матимуть змогу відсвяткувати День Збройних Сил, поділитися спогадами та вшанувати пам’ять бойових товаришів і тих, хто не повернувся уже з війни на Сході України.

Читати також